Jautājumi un atbildes, lai vislabāk izmantotu
gaisa mitrinātājus-attīrītājus Venta

Dārgais ierīces Venta pircēj! Sirsnīgi pateicamies par uzticību, kuru Jūs esat izrādījis gaisa mitrinātājiem Venta. Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka attīrītais gaiss, kuru Jūs elpojat, daudzkārt uzlabos Jūsu pašsajūtu un veselību. Šeit mēs atbildam uz jautājumiem, kurus Jūs uzdodat visbiežāk.

Kā notiek gaisa mitrināšana?

Ūdenī lēni rotē plākšņu cilindri, kuru virsma sasniedz 4,2 m². Kad pārāk sausais gaiss nokļūst uz šīs lielās virsmas, kas ir samitrināta ar ūdeni, tas tiek samitrināts un nemanāmi nonāk atpakaļ istabā (tiek izmantota aukstās iztvaikošanas metode, kas ir atzīta par vislabāko metodi).

Kā notiek gaisa attīrīšana?

Gaisā esošās daļiņas, tādas, kā putekļi, tabakas dūmu aldehīdi, putekšņi smaržu molekulas tiek iesūktas kopā ar gaisu, nokļūst uz ūdenī rotējošajiem plākšņu cilindriem un pēc tam tās aiztur ūdens. Tīrais ūdens iztvaiko. Netīrumi nogulsnējas apakšējā paliktnī un tos var viegli aizvākt. Izmantojot higiēnisko piedevu Venta – ik pēc 10-14 dienām.

Cik ātri tiek mitrināts sausais gaiss telpā?

Dažu pirmo dienu laikā iztvaikojošo ūdeni ātri uzsūc pārkaltušie priekšmeti (piemēram, grāmatas, koka mēbeles, tekstilizstrādājumi, telpaugi u.c.), un tikai pēc tam gaiss Jūsu telpā tiek pareizi mitrināts.

Kā var tikt vaļā no tabakas dūmu smakas?

Gaisa mitrinātājs sasniedz vislabāko efektu, ja telpā, kurā jau ir smēķēts, tas darbojas visu nakti maksimālajā režīmā. Nākamajā rītā gaiss ir brīvs no tabakas dūmu smakas un citām nepatīkamām smakām.

Kur būtu visērtāk ierīci novietot?

Ierīce ir jānovieto tā, lai netraucētu gaisa iesūkšanai, gluži tāpat, kā tā izplūdei. Tātad, tā, lai ierīces augšējā daļa būtu brīva (piemēram, ierīce nedrīkst atrasties zem galda), bet sānu sieniņām ir jābūt vidēji 0,5 m attālumā no dīvāniem mēbelēm utt.

Kāds ir optimālais gaisa mitrinātāja darbības periods?

Tas ir atkarīgs no individuālajām prasībām. Jo ilgāk darbojas ierīce, jo labāks ir gaisa mitrināšanas un attīrīšanas efekts. Pārmitrināšana nav iespējama.

Kā pareizi vēdināt istabu?

Mēs iesakām vēdināt istabu vairākas reizes dienā uz īsu brīdi (pastāvīgi atvērts logs pazemina attīrīšanas un mitrināšanas efektu).

Vai ierīcei ir jādarbojas 24 stundas diennaktī?

Jā, ierīce ir paredzēta darbībai ilglaicīgā režīmā. Ļoti zemai elektroenerģijas patēriņš ir mazāks, kā 40 vatu elektriskajai spuldzītei.

Kas notiek, kad ierīce darbojas „sausā”?

Nenotiek gaisa mitrināšana, kā arī attīrīšana. Tas nekaitē ierīcei. Ja Jūs esat izmantojis higiēnas piedevu Venta, to nevajag pievienot no jauna, jo šī viela nav gaistoša. Tā paliek apakšējā paliktnī kristāliskas vielas veidā.

Kas notiek, ka ierīce ilgi laiku nedarbojas?

Ierīci var jebkurā brīdī atslēgt un jebkurā brīdī atkal ieslēgt bez kādām problēmām. Lai sāļu paliekas ierīces apakšējā tilpnē nesacietētu, pirms uzglabāšanas ierīce ir labi jāiztīra.

Kādēļ ir vajadzīga higiēnas piedeva Venta?
  1. 1) Ūdens virsmas spraigums būtiski samazinās. Tā rezultātā katra plākšņu cilindra plāksne tiek vienmērīgi mitrināta (ūdens no tās nenorit) un, tam pateicoties, gaiss tiek pareizi mitrināts un attīrīts.
  2. 2) Higiēnas piedeva Venta garantē nevainojamu higiēnisko darbu, jo tiek radīta vide, kas kavē baktēriju un mikroorganismu vairošanos.
Higiēnas programma:
Higiēnas piedeva Venta ir nepieciešama, lai ierīces higiēniskā darbība būtu nevainojama. Flakona ar 500 ml tilpumu pietiek vidēji pieciem mēnešiem nepārtrauktas izmantošanas;
Iekārtas Venta tīrītājs (tilpums 250 ml) ir paredzēts kompleksai tīrīšanai reizi pusgadā.
Patīkamas aromātiskās piedevas jebkuram gadalaikam:
Apelsīnu aromāts, atsvaidzinošs un tonizējošs, 50 ml tilpums;
Nomierinošs aromāts atpūtai un labai pašsajūtai, 50 ml tilpums;
Aromāts pret saaukstēšanos tiek izmantots saaukstēšanās slimību periodā, veicina labvēlīga mikroklimata veidošanos telpā, 50 ml tilpums;
Elektroniskais termohidrometrs
Attēlo vienlaikus temperatūru un mitumu dotajā telpā.
Kādēļ nedrīkst izmantot citas piedevas?

Tikai tās piedevas, kuras piedāvā firma Venta-Luftwäscher GmbH, ir adaptētas augsti kvalitatīvajai Venta plastmasai. Citas piedevas, gluži tāpat, kā aromātiskās eļļas (arī ēteriskās), kuras Jūs varat iegādāties aptiekās un parfimērijas veikalos, kā arī tīrīšanas līdzekļi var izraisīt plastmasas sairšanu. Par to Venta-Luftwäscher GmbH neuzņemas atbildību.